שימושים פופולאריים בגדרות ורשתות

 
התפקיד המרכזי של גדרות הוא לעזור בתיחום של איזור מסוים. ניתן לעשות זאת בשטח פתוח או סגור, להשתמש בהן לצרכי נוי או לנצל את התכונות והעמידות שלהן למען מטרות פונקציונאליות.
 
 


מאז ומעולם אפשרהיה למצוא פתרונות גידור במרחב הפרטי והציבורי, אך בשנים האחרונות הם זוכים להצלחה יתרה. הסיבה לכך היא שילוב בין עלייה בביקוש מצד הלקוחות לבין טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת ייצור פתרונות גידור ברמה גבוהה מאוד.

ההבדל העיקרי בין פתרונות גידור מודרניים לגדר המסורתית אותה כולנו מכירים בא לידי ביטוי במגוון.

כיום ניתן למצוא סוגים רבים של פתרונות גידור ורשתות, כאשר לכל אחד מהם יתרונות אחרים.

 
 
 
 
 
 
 
גדרות ורשתות
 
 
 

סוגי פתרונות גידור ורשתות פופולאריים בישראל


א. גדרות 

זו היא הצורה הקונבנציונאלית של פתרונות גידור. ניתן למצוא אותה בשטחים חקלאיים, בשימוש תעשייתיים ובטחוניים ועוד. בתוך הקטגוריה הזו קיימת בחירה בין רשת גדר מגולוונת, גדר מרעה, גדר פלסטיק, רשת מצופה, לוקסינט עבור דקורציה, פטנט בעלת מפתח מלבני עבור גינה ופורטינט בעלת מפתח ריבועי המצופה בחומר בשם PVC.


ב. רשתות מולחמות 

 רשתות מולחמות מצופות או רשתות מולחמות מגולוונות נחשבות עמידות מאוד, המחיר שלהן נוח וניתן לבחור בין סוגים שונים של מפתחי רשת, עוביי חוט ורוחבי גליל.


ג. רשת מרעה ורשת לול 

 שני הפתרונות הללו נפוצים בענף החקלאות. רשת מרעה היא בעלת חורים גדולים יותר מרשת לול, המיוצרת בצורת משושה.


ד. רשתות ארוגות ואקספנדד 

רשת ארוגה מיועדת בעיקר לעבודות טיח, בידוד ומסגרות. אפשר להשתמש בה גם למטרות ביטחוניות. לעומתה, רשת ארוגה מגולוונת הנקראת אקספנדד משמשת לפיסול וסינון.


ה. רשתות לחלונות, רשתות פלסטיק ורשתות נירוסטה 

אלו ללא ספק חלק בלתי נפרד מפתרונות הבנייה המתקדמים אשר עומדים כיום לרשות קבלנים, בעלי מקצוע ונותני שירות. הרשתות יעילות מאוד ומתאימות לכל סוגי הבנייה. הן מיוצרות בכפוף לתווי תקן ועוברות תהליך שלפיקוח ובקרה על מנת לעמוד בקריטריונים של הלקוחות.


כך תבחרו אפשרויות גידור מתאימות לצרכים שלכם

על מנת לבחור בין אפשרויות גידור ורשתות כדאי לקרוא את המפרט הטכני של כל מוצר. באופן כללי, הפרטים החשובים הם עובי חוט, גובה ואורך גליל. יש לקחת מידות מראש או להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי התאמה בין פתרון הגידור והרשת לבין התנאים בשטח. חשוב לקחת בחשבון את מזג האוויר, סוג הקרקע ואופן השימוש הצפוי ברשת או בכל פתרון גידור אחר.
 
גדר מרעה וגדר פלסטיק מתאימה לגורמים בענף החקלאות והבנייה, אך שאר פתרונות הגידור והרשתות רלוונטיים עבור כולם ללא יוצא מן הכלל. אנחנו בחברת חומרי בניין וגידור בע"מ נשמח לספק לכם מידע נוסף על תחום ההתמחות שלנו. חברתנו הוקמה בשנת 1939 ומשרתת מאז כלמי שמעוניין להצטייד בחומרי גלם איכותיים עבור בניין וגידור ברמה הגבוהה ביותר בישראל. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
י.ל פרץ 16, תל אביב 66835  |  טל': 072-3217241 |  פקס: 03-6872515 |  דוא"ל:  info@hbv.co.il  | שעות פעילות: א'-ה'  16:00-7:30, ו' 12:00-7:30