רשתות לחלונות

 

רשת לחלונות – ליהנות מקיץ ללא עקיצות!


הקיץ מביא איתו הרבה מאוד דברים טובים: שמש, ים, בריכה, ארטיקים ועוד ועוד...
אבל, יחד עם כל הדברים הטובים הללו, מגיעים גם דברים פחות טובים, והם בדרך כלל מגיעים בתעופה.מדובר, כמובן ביתושים, זבובים, דבורים ושאר חבריהם המעופפים, אשר לא רק מזמזמים באוזנינו כשאנחנו בחוץ,אלא גם נכנסים אלינו הביתה, מטרידים את מנוחתנו ואף עוקצים וגורמים לנו להתגרד ואף להיפצע מהגירודים הללו.

חייגו אלינו להזמנות ובירורים:

072-3217241

אמנם, יש הרבה פתרונות שאמורים לסייע לנו להתמודד עם הימצאותם של מטרידים אלה בתוך הבית פנימה, אולם אין ספק שהדרך הטובה ביותר להתמודד איתם היא...
לדאוג שהם פשוט לא יהיו שם.  רשתות לחלונות הן הפתרון שיעזור לכם להשיג את המטרה.

 
רשתות לחלונות
 

כמה פשוט – ככה יעיל


אם תתקינו רשתות לחלונות בכל הפתחים שבביתכם, ותדאגו שהן יהיו בעלות חורים קטנים מספיק, אף חרק מעופף לא יוכל להיכנס אליכם הביתה ואיכות החיים שלכם תשתפר פלאים.
אמנם, לכאורה נראה שמדובר בפתרון פשוט, אבל הוא בפועל הוא יהיה כזה רק אם תבחרו חברה מקצועית שתספק לכם מוצר איכותי. 


כשמדובר ברשתות לחלונות הפרמטרים למוצר איכותי יהיו הפרמטרים הבאים:


♦ התאמה מדויקת של הרשת לגודל המפתח ולסוגו
♦ בחירת רשת שעשויה מהחומר החזק והעמיד ביותר – הלוא הוא אלומיניום.
♦ התאמת סוג הרשת לצרכים ולהעדפות שלכם. 

יש היום סוגים רבים של רשתות לחלונות, ביניהם:


► קבועות – שלא ניתן להזיז. מתאימות בעיקר למפתחים קטנים שאין בהם שימוש נוסף, כגון חלונות של חדרי שירותים ואמבטיה, חלונות של מטבחים וחדרי מזווה ועוד. ישנן רשתות קבועות-נשלפות, שניתן לשלוף במקרה הצורך או על מנת לנקות. 

הזזה – "מולבשות" על מסילת החלון או הדלת וניתנות להזזה לשני הצדדים על פי הצורך. כשבוחרים בסוג זה ניתן לחסוך בעלויות, שכן מספיק להתקין רשת הזזה אחת ולהזיזה לצד הפתוח של החלון או של הדלת.

גלילה – כאלה שניתן לגלול מעלה כשאין צורך בהן. מאפשרות גם הגנה מלאה מפני יתושים ומעופפים אחרים וגם הנאה מלאה מהנוף הנשקף דרך חלון או דלת פתוחים – כשאין בהן צורך.

שקופות – רשתות לחלונות שלא רואים אותן בכלל, והן מאפשרות הנאה מלאה גם משהות בבית ללא חברתם של אורחים לא קרואים וגם מעיצוב שלא נפגע כלל כתוצאה מהתקנתן.


בחירת הסוג המתאים לכם כדאי שתתבצע רק לאחר התייעצות עם איש מקצוע, על מנת שתהיו בטוחים שבחרתם את הרשת המתאימה ביותר לצרכים ולהעדפות שלכם, ושלא תגלו לאחר ההתקנה שיכולתם לבחור מוצר מתאים יותר.

חומרי בניין וגידור לשירותכם


HBV חומרי בניין וגידור בע"מ משווקת מגוון רחב של רשתות לחלונות, בהתאמה אישית לצורכי הלקוח. צוות היועצים שלנו ישמח לספק לכם ייעוץ מקצועי ולסייע לכם לבחור את הפתרון הטוב ביותר, על מנת שתוכלו ליהנות מקיץ נפלא, ללא עקיצות וגירודים.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות צרו עמנו קשר בטל' 3217241 - 072 או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
י.ל פרץ 16, תל אביב 66835  |  טל': 072-3217241 |  פקס: 03-6872515 |  דוא"ל:  info@hbv.co.il  | שעות פעילות: א'-ה'  16:00-7:30, ו' 12:00-7:30